• Gozzle to pole do minigolfa złożone z modułów, które

    można ze sobą dowolnie łączyć i układać z nich

    nieograniczoną liczbę kształtów.

  • Gozzle to modułowe pole do minigolfa dostępne w wygodnych

    torbach. Można je łatwo przenieść w każde miejsce i zmieści się

    nawet  pod łóżkiem.

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Płatności, Dostawa i Zwroty

Dostawa gozzle.eu

1. Poprawne zamówienie, powinno zawierać: dane adresowe, numer, rodzaj i ilość poszczególnych produktów, metodę płatności i sposób dostawy.

2. Każdy Klient ma możliwość wyboru jednego z dwóch sposobów dostawy:

a.) Odbiór osobisty z siedziby firmy: ul. Leśna 30/2, 66-450 Bogdaniec, Polska,

b.) Przesyłka realizowana przez zewnętrzną firmę kurierską, pod wskazany adres.

3. Po otrzymaniu produktów, sprawdź przy kurierze, czy wszystko zostało

wykonane tak jak sobie życzyłeś/łaś w zamówieniu, jeżeli zauważysz

nieprawidłowość, od razu poinformuj o tym naszego kuriera.


Metody płatności gozzle.eu

1. Każdy Klient ma możliwość wyboru jednego z trzech sposobów płatności: 

a.) Płatność gotówką: będziesz miał/a możliwość dokonania płatności gotówką naszemu kurierowi, przy odbiorze zamówionych produktów,

b.) Przelew na konto firmowe: Calka Minigolf Group, ul. Leśna 30/2, 66-450 Bogdaniec, numer konta: 93 1950 0001 2006 0604 7274 0002,

c.) Płatność online przy pomocy systemu PayU, PayPal lub Sofort.


Reklamacje i Zwroty

ZESPÓŁ GOZZLE.EU ZOBOWIĄZUJE SIĘ, REALIZOWAĆ KAŻDE ZAMÓWIENIE Z NALEŻYTĄ DOKŁADNOŚCIĄ I UCZCIWOŚCIĄ, BIERZEMY PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRAWIDŁOWĄ REALIZACJĘ TWOJEGO ZAMÓWIENIA TJ. RZETELNĄ PREZENTACJĘ PRODUKTÓW, PRAWIDŁOWE SKOMPLETOWANIE ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW, W DOKŁADNIE TAKICH SAMYCH CENACH JAK TE, KTÓRE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.GOZZLE.EU, PEŁNOWARTOŚCIOWYCH: NIEPRZETERMINOWANYCH, CZYSTYCH, NIEUSZKODZONYCH, PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIEŻYCH. 

1. W związku z powyższym po otrzymaniu produktów, będziesz miał/a możliwość sprawdzenia przy kurierze, czy wszystkie produkty są zgodne z Twoim zamówieniem.

2. Jeżeli otrzymane przez Ciebie produkty będą: uszkodzone lub brudne będziesz miał/a możliwość zwrotu tych produktów kurierowi bez żadnych reklamacji!!!

3. Jeżeli wystąpią braki asortymentu w danym sklepie detalicznym, od Klientów którzy wybrali gotówkę lub płatność kartą płatniczą, zostanie pobrana kwota pomniejszona o brakujące produkty, natomiast w przypadku Klientów, którzy wykonali przelew, nadpłata zostanie zwrócona przelewem na konto w banku. W przypadku płatności kartą kredytową lub debetową, pieniądze zostaną zwrócone na rachunek obsługujący daną kartę. 

Masz możliwość anulowania zamówienia, warunki anulowania opisane są w regulaminie portalu w punkcie.

4. Klient przyjmuje do wiadomości, że zgodnie z przepisem art.7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Dz. U. 2000 nr 22 poz. 271, przysługuje mu prawo do odstąpienia od Umowy zawartej na odległość bez podania przyczyn poprzez złożenie pisemnego oświadczenia na adres e-mail: gozzle.eu@gmail.com, w terminie 30 dni od dnia wydania Towaru.

5. Po otrzymaniu przez Sprzedawcę oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy oraz otrzymaniu zwróconych produktów, Klient otrzyma zwrot należności uiszczonej za zwrócone towary. Zwrot towarów powinien nastąpić, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez sprzedawcę zawiadomienia o odstąpieniu od umowy. 

6. Klient nie ponosi kosztów zwrotu towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl