• Gozzle to pole do minigolfa złożone z modułów, które

  można ze sobą dowolnie łączyć i układać z nich

  nieograniczoną liczbę kształtów.

 • Gozzle to modułowe pole do minigolfa dostępne w wygodnych

  torbach. Można je łatwo przenieść w każde miejsce i zmieści się

  nawet  pod łóżkiem.

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
O GOZZLE

MiniGolf – najbardziej wyzwolona gra na Świecie. Nie wymaga siły i szybkości tylko koordynację ruchową i umiejętność strategicznego myślenia. Pozwala na rywalizację bez względu na wiek i płeć, dlatego jest idealną rozrywką dla każdego.

Ponadto minigolf uspokaja, pozwala ćwiczyć skupienie, celność, uczy analizowania, przewidywania i podejmowania właściwych decyzji. Sprawia, że aktywność fizyczna nie musi kojarzyć się z wysiłkiem, potem i zmęczeniem.

Puzzle – przepiękny obrazek, który można zmieścić w każdym, nawet najmniejszym kartoniku.

miniGolf + Puzzle = GOZZLE

Gozzle to magiczne pole do minigolfa, stworzone z myślą o początkujących, najczęściej najmłodszych graczach. Początek to okres pełen ekscytacji, spowodowanej poznawaniem czegoś zupełnie nowego. Jest to czas, w którym kluczowe umiejętności gry w minigolfa:

 1. nadawanie prawidłowego kierunku piłce,
 2. wykonywanie uderzeń z optymalną siłą,

powinno rozwijać się, poprzez nieustanną grę, głównie w formie zabawy.

Pieniądze, czas, dostępność i elastyczność są w tym przypadku najważniejsze, dlatego tworzymy Gozzle według 3 zasad:

 1. TOTALNIE PROSTE – Gozzle składa się tylko z 3 elementów, rozłożysz je maksymalnie w 10 minut: Moduły w kształcie kwadratów i trójkątów, które po złożeniu zmieścisz pod biurkiem, Bandy z PCV, które równie dobrze możesz zastąpić zwykłym kartonem, Drewniane Kołki, które dokupisz w każdym sklepie.
 2. TOTALNIE PRZEMYŚLANE – Gozzle przeniesiesz i rozłożysz praktycznie wszędzie: Lekkie, każdy moduł przeniesie nawet dziecko (waga do 3 kg), Mocne, każdy moduł wytrzyma wagę dorosłego człowieka (obciążenie do 100 kg) i Modułowe, z zestawu podstawowego, nadasz Gozzle nawet 56 różnych kształtów, w pokoju dziecka również (powierzchnia po rozłożeniu do 2 m²).
 3. TOTALNIE KREATYWNE – aby grać w minigolfa, oprócz kija, piłki i Gozzle, potrzebujesz tylko własnej wyobraźni: wszystkie moduły idealnie do siebie pasują, więc z każdym kolejnym modułem liczba możliwych kształtów rośnie, ponadto Gozzle pasuje do większości zabawek, wykorzystując je w grze, możesz im nadać „drugie życie”, tory samochodowe, domki i akcesoria dla lalek lub klocki, tylko wyobraźnia ograniczy Cię w budowaniu własnych nawet najbardziej wyszukanych przeszkód.

GO…GO…GOZZLE!!!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl