• Gozzle to pole do minigolfa złożone z modułów, które

    można ze sobą dowolnie łączyć i układać z nich

    nieograniczoną liczbę kształtów.

  • Gozzle to modułowe pole do minigolfa dostępne w wygodnych

    torbach. Można je łatwo przenieść w każde miejsce i zmieści się

    nawet  pod łóżkiem.

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
FAQ

1. Czym jest Gozzle?

miniGolf + Puzzle = GOZZLE. Gozzle jest modułowym polem do Minigolfa. Składa się: z 15 modułów (9 kwadratów i 6 trójkątów) i Band z PCV. Moduły można ze sobą dowolnie łączyć. Z zestawu podstawowego można ułożyć Pole do Minigolfa w 56 różnych kształtach.

2. Z czego składa się pojedyńczy moduł Gozzle?

Podstawą pojedyńczego modułu Gozzle jest płyta MDF, która jest pomalowana na biały kolor. Płyta pokryta jest zieloną wykładziną z wytrzymałego filcu technicznego. Moduły posiadają miejsca, w których umieszczamy żółte bandy z PCV. Całość uzupełniają łatwe, szybkie i funkcjonalne połączenia, które umożliwiają łączenie ze sobą modułów.

3. Ile waży Gozzle?

Gozzle waży 36 kilogramy. Moduł kwadratowy waży do 3 kg, z kolei moduł trójkątny waży do 1,5 kg. Pojedyńcze moduły może przenosić nawet dziecko. Z kolei każdy moduł wytrzymuje obciążenie do 100 kg. Gozzle dostarczamy w dwóch wytrzymałych i wygodnych torbach. Torby wyposażone są w kółka dodatkowe, które ułatwiają trensport Gozzle.

4. Jaką powierzchnię zajmuje Gozzle?

Gozzle po rozłożeniu zajmuje powierzchnię około 3,84 metra kwadratowego. Aby grać na Gozzle w Minigolfa wystarczy pokój dziecka. Po złożeniu Gozzle zajmuje 0,16 metra kwadratowego. Można je schować i przechowywać pod biurkiem lub w szafie.

5. Czy jeżeli kupię dwa zestawy Gozzle, mogę je ze sobą łączyć?

Tak, wszystkie pojedyńcze moduły Gozzle można ze sobą dowolnie łączyć. Kiedy kupimy dwa zestawy Gozzle będziemy mieli 18 modułów kwadratowych i 12 modułów trójkątnych. Liczba możliwych kombinacji wzrasta w sposób geometryczny.

6. Czy mogę wyposażać Gozzle w przeszkody dodatkowe?

W każdym pokoju dziecka, znajduje się wiele nieużywanych zabawek. Jako przeszkody dodatkowe można użyć domki dla lalek lub tory samochodowe. Z kolei jeżeli mamy klocki, można z nich ułożyć własne, wymarzone przeszkody. Ogranicza Cię własna wyobraźnia.

7. Jak Gozzle rozwija wyobraźnię?

Z Gozzle można budować Pola do Minigolfa w 56 różnych kształtach. Dodatkowo z zabawek, które znajdują się pokoju, można budować i tworzyć własne wymarzone przeszkody.

8. Kto może Grać w minigolfa na Gozzle?

Gozzle jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Dodatkowo Gozzle jest idealne jako sposób na wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny. Ponadto Gozzle uatrakcyjni urodziny, spotkania rodzinne, spotkania przy grillu, komunie i Święta.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl