• Gozzle - Modułowe Pole do minigolfa, dla dzieci i dla całej rodziny, które można rozłożyć wewnątrz w domu w mieszkaniu i na zewnątrz w ogrodzie

    Gozzle to Pole do Minigolfa złożone z kwadratów i trójkątów. Moduły można ze sobą dowolnie łączyć i ułożyć z nich nieograniczoną liczbę kombinacji.

  • Gozzle - Modułowe Pole do Minigolfa w dwóch torbach, lekkie, mocne, kreatywne, mobilne, składane z kijem do minigolfa i piłeczkami do minigolfa

    Gozzle to Modułowe Pole do Minigolfa, które spakowane jest w torby. Rozłożymy je nawet w mieszkaniu, mieści się pod łóżkiem i można je przewieźć samochodem osobowym.

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
FAQ

1. Czym jest Gozzle?

miniGolf + Puzzle = GOZZLE. Gozzle jest modułowym polem do Minigolfa. Składa się: z modułów kwadratowych, trójkątnych i band z PCV. Moduły można ze sobą dowolnie łączyć. Im więcej posiadamy modułów tym więcej kształtów Pól do Minigolfa możemy ułożyć.

2. Z czego składa się pojedyńczy moduł Gozzle?

Podstawą pojedyńczego modułu Gozzle jest płyta MDF, która jest pomalowana na biały kolor. Płyta pokryta jest zieloną wykładziną z wytrzymałego filcu technicznego. Moduły posiadają miejsca, w których umieszczamy żółte bandy z PCV. Całość uzupełniają łatwe, szybkie i funkcjonalne połączenia, które umożliwiają łączenie ze sobą modułów.

3. Ile waży Gozzle?

Gozzle waży 36 kilogramy. Moduł kwadratowy waży do 3 kg, z kolei moduł trójkątny waży do 1,5 kg. Pojedyńcze moduły może przenosić nawet dziecko. Z kolei każdy moduł wytrzymuje obciążenie do 100 kg. Gozzle dostarczamy w dwóch wytrzymałych i wygodnych torbach.

4. Jaką powierzchnię zajmuje Gozzle?

Gozzle po rozłożeniu zajmuje powierzchnię około 3,84 metra kwadratowego. Aby grać na Gozzle w Minigolfa wystarczy pokój dziecka. Po złożeniu Gozzle zajmuje 0,16 metra kwadratowego. Można je schować i przechowywać pod biurkiem lub w szafie.

5. Czy jeżeli kupię dwa zestawy Gozzle, mogę je ze sobą łączyć?

Tak, wszystkie pojedyńcze moduły Gozzle można ze sobą dowolnie łączyć. Kiedy kupimy dwa zestawy Gozzle będziemy mieli 18 modułów kwadratowych i 12 modułów trójkątnych. Liczba możliwych kombinacji wzrasta w sposób geometryczny.

6. Czy mogę wyposażać Gozzle w przeszkody dodatkowe?

W każdym pokoju dziecka, znajduje się wiele nieużywanych zabawek. Jako przeszkody dodatkowe można użyć domki dla lalek lub tory samochodowe. Z kolei jeżeli mamy klocki, można z nich ułożyć własne, wymarzone przeszkody. Ogranicza Cię własna wyobraźnia.

7. Jak Gozzle rozwija wyobraźnię?

Z Gozzle można budować Pola do Minigolfa w 56 różnych kształtach. Dodatkowo z zabawek, które znajdują się pokoju, można budować i tworzyć własne wymarzone przeszkody.

8. Kto może Grać w minigolfa na Gozzle?

Gozzle jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Dodatkowo Gozzle jest idealne jako sposób na wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny. Ponadto Gozzle uatrakcyjni urodziny, spotkania rodzinne, spotkania przy grillu, komunie i Święta.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl