• Gozzle - Modułowe Pole do Minigolfa w dwóch torbach, lekkie, mocne, kreatywne, mobilne, składane z kijem do minigolfa i piłeczkami do minigolfa

    Gozzle to Modułowe Pole do Minigolfa, które spakowane jest w torby. Rozłożymy je nawet w mieszkaniu, mieści się pod łóżkiem i można je przewieźć samochodem osobowym.

  • Gozzle - Modułowe Pole do minigolfa, dla dzieci i dla całej rodziny, które można rozłożyć wewnątrz w domu w mieszkaniu i na zewnątrz w ogrodzie

    Gozzle to Pole do Minigolfa złożone z kwadratów i trójkątów. Moduły można ze sobą dowolnie łączyć i ułożyć z nich nieograniczoną liczbę kombinacji.

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Dostawa i Zwroty

Dostawa gozzle.eu

1. Poprawne zamówienie, powinno zawierać: dane adresowe, numer, rodzaj i ilość poszczególnych produktów, metodę płatności i sposób dostawy.

 

2. Każdy Klient ma możliwość wyboru jednego z dwóch sposobów dostawy:

a.) Odbiór osobisty z siedziby firmy: ul. Leśna 30/2, 66-450 Bogdaniec, Polska,

b.) Przesyłka realizowana przez zewnętrzną firmę kurierską, pod wskazany adres.

 

3. Po otrzymaniu produktów, sprawdź przy kurierze, czy wszystko zostało wykonane tak jak sobie życzyłeś/łaś w zamówieniu, jeżeli zauważysz nieprawidłowość, od razu poinformuj o tym naszego kuriera.

 

Reklamacje i Zwroty

ZESPÓŁ GOZZLE.EU ZOBOWIĄZUJE SIĘ, REALIZOWAĆ KAŻDE ZAMÓWIENIE Z NALEŻYTĄ DOKŁADNOŚCIĄ I UCZCIWOŚCIĄ, BIERZEMY PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRAWIDŁOWĄ REALIZACJĘ TWOJEGO ZAMÓWIENIA TJ. RZETELNĄ PREZENTACJĘ PRODUKTÓW, PRAWIDŁOWE SKOMPLETOWANIE ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW, W DOKŁADNIE TAKICH SAMYCH CENACH JAK TE, KTÓRE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.GOZZLE.EU, PEŁNOWARTOŚCIOWYCH, NIEPRZETERMINOWANYCH, CZYSTYCH, NIEUSZKODZONYCH, PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIEŻYCH. 

1. W związku z powyższym po otrzymaniu produktów, będziesz miał/a możliwość sprawdzenia przy kurierze, czy wszystkie produkty są zgodne z Twoim zamówieniem.

2. Jeżeli otrzymane przez Ciebie produkty będą: uszkodzone lub brudne będziesz miał/a możliwość zwrotu tych produktów kurierowi bez żadnych reklamacji!!!

3. Jeżeli wystąpią braki asortymentu w danym sklepie detalicznym, od Klientów którzy wybrali gotówkę lub płatność kartą płatniczą, zostanie pobrana kwota pomniejszona o brakujące produkty, natomiast w przypadku Klientów, którzy wykonali przelew, nadpłata zostanie zwrócona przelewem na konto w banku. W przypadku płatności kartą kredytową lub debetową, pieniądze zostaną zwrócone na rachunek obsługujący daną kartę. 

Masz możliwość anulowania zamówienia, warunki anulowania opisane są w regulaminie portalu w punkcie:

6. Ustawowe prawo do odstąpienia od umowy zakupu produktów Calka Minigolf Group Patryk Całka.

W przypadku nabycia produktów Calka Minigolf Group Patryk Całka mają Państwo ustawowe prawo do odstąpienia od umowy:
Przede wszystkim chcemy Państwa poinformować, że w przypadku odesłania produktów mogą Państwo użyć formularza zwrotu załączonego do Państwa zamówienia lub dostępnego do wydrukowania na Państwa koncie Klienta. Jeśli nie będą Państwo mieli do dyspozycji drukarki, będą mieli problemy ze ściągnięciem formularza lub będą potrzebowali nowego formularza zwrotu, mogą go Państwo pozyskać także przez nasz serwis BOK (dane kontaktowe poniżej). Prosimy o ułatwienie nam uniknięcia dodatkowych kosztów i przesyłanie zwrotów zawsze z formularzem zwrotu.

 

Pouczenie w kwestii prawa do odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni bez podania przyczyn. Termin na odstąpienie od umowy biegnie od dnia, w którym Państwo lub wskazana przez Państwa osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem weszli/weszła w posiadanie produktu.

W celu wykonania swojego prawa do odstąpienia od umowy muszą Państwo powiadomić o swojej decyzji w tej sprawie firmę Calka Minigolf Group Patryk Całka, ul. Leśna 30/2, 66-450 Bogdaniec, telefon: +48 782 778 440 e-mail: gozzle.eu@gmail.com w drodze jednoznacznego oświadczenia woli (np. przy pomocy listu wysłanego pocztą lub e-maila). Mogą Państwo w tym celu użyć załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy. Nie ma jednak takiego obowiązku.

Mogą Państwo wypełnić i przesłać nam formularz odstąpienia od umowy albo sporządzić i przesłać jakiekolwiek inne oświadczenie woli, także elektronicznie, przy użyciu formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Jeśli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie (np. drogą mailową) potwierdzenie otrzymania Państwa oświadczenia. W celu wykonania prawa do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać powiadomienie o skorzystaniu z tego prawa przed upływem terminu na odstąpienie od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia przez Państwa od umowy mamy obowiązek niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu czternastu dniu od dnia otrzymania Państwa powiadomienia o odstąpieniu od umowy, zwrócić Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, włącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych, które ewentualnie wynikną w związku z wyborem przez Państwa innego sposobu dostawy niż najtańszy zwykły oferowany przez nas sposób dostawy). Do zwrotu płatności stosujemy ten sam środek płatności, którym posłużyli się Państwo podczas pierwotnej transakcji, chyba że jednoznacznie uzgodnimy z Państwem inny środek płatności. W żadnym wypadku nie naliczymy Państwu za to jakichkolwiek opłat. W przypadku, gdy przy składaniu zamówienia skorzystali Państwo z opcji płatności, o której mowa w punkcie 3.2 i nie dokonali Państwo jeszcze płatności, nie dokonujemy zwrotu płatności. W każdym przypadku możemy odmówić dokonania zwrotu płatności otrzymanej od Państwa do chwili otrzymania zwrotu produktu lub do chwili, gdy przedstawią Państwo dowód, że produkt został do nas wysłany, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Państwo z kolei mają obowiązek odesłać nam lub przekazać produkt niezwłocznie, jednak nie później niż czternaście dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin uważa się za dochowany, jeśli produkt zostanie wysłany przed upływem czternastu dni. Poniesiemy koszty przesyłki zwrotnej produktów w przypadku przesyłek z kraju, w którym doręczono Państwu te towary, jeśli wykorzystają Państwo udostępniony przez nas formularz zwrotu (oraz skorzystają z usług przewoźnika wskazanego w formularzu zwrotu lub w inny sposób w związku ze zwrotem). W przeciwnym razie koszty przesyłki zwrotnej ponoszą Państwo. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Jeśli chcą Państwo odstąpić od niniejszej umowy, prosimy o wypełnienie niniejszego formularza. Alternatywnie mogą Państwo także odstąpić od umowy w sposób przedstawiony powyżej.
- Adresat: Calka Minigolf Group Patryk Całka, ul. Leśna 30/2, 66-450 Bogdaniec
- Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*)
- Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
- Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
- Adres konsumenta(-ów)
- Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
- Data

(*) niepotrzebne skreślić
i przesłanie go do nas na poniższy adres:
Calka Minigolf Group Patryk Całka, ul. Leśna 30/2, 66-450 Bogdaniec, telefon: +48 782 778 440, e-mail: gozzle.eu@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl