• Gozzle - Modułowe Pole do Minigolfa w dwóch torbach, lekkie, mocne, kreatywne, mobilne, składane z kijem do minigolfa i piłeczkami do minigolfa

    Gozzle to Modułowe Pole do Minigolfa, które spakowane jest w torby. Rozłożymy je nawet w mieszkaniu, mieści się pod łóżkiem i można je przewieźć samochodem osobowym.

  • Gozzle - Modułowe Pole do minigolfa, dla dzieci i dla całej rodziny, które można rozłożyć wewnątrz w domu w mieszkaniu i na zewnątrz w ogrodzie

    Gozzle to Pole do Minigolfa złożone z kwadratów i trójkątów. Moduły można ze sobą dowolnie łączyć i ułożyć z nich nieograniczoną liczbę kombinacji.

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
O Firmie

Calka Minigolf Group

Calka Minigolf Group to Polska firma z siedzibą w Bogdańcu k. Gorzowa Wielkopolskiego. Firma została założona 3 lutego 2010 roku. Zaczynaliśmy od sprzedaży podstawowych akcesoriów do minigolfa na rynku polskim. Następnie sprzedawaliśmy je na rynku europejskim, poprzez ogólnodostępne portale sprzedażowe.

W 2014 roku w odpowiedzi na rosnącą popularność minigolfa, postanowiliśmy zainwestować i zbudować własne 18-dołkowe Pole do Minigolfa. Na początku wybór lokalizacji, następnie niekończące się rozmowy z wykonawcami i pozyskanie finansowania w wysokości 50 000 zł...tragedia!

Problemy się piętrzyły, a czas uciekał bezpowrotnie. Uświadomiliśmy sobie, że każdy zainteresowany własnym polem do Minigolfa musi się z tym zmierzyć. Postanowiliśmy stworzyć Pole do Minigolfa, którego nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń. Dodatkowo jest kilkunastokrotnie tańsze...jednym słowem Pole do Minigolfa, dostępne dla każdego.

Rok 2015 okazał się dla firmy przełomowy. Po wielu godzinach spędzonych na sesjach koncepcyjnych uznaliśmy, że Nasze pole powinno być tanie, małe, lekkie, mocne, wytrzymałe, składane, modułowe i odporne na warunki pogodowe. Aby zrealizować postawione przed sobą cele, postanowiliśmy połączyć golf z puzzlami. Tak powstało GOZZLE...Pole do Minigolfa, niby zwykłe a niezwykłe. Od teraz dostępne również dla Ciebie!

Poniżej zamieściliśmy kilka zdjęć, abyście mogli Nas poznać lepiej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl